Cykl turniejów piłki siatkowej

Za nami turnieje z udziałem naszych siatkarek. 24.11.2012 w hali sportowej w Pomiechówku odbył się wojewódzki turniej młodziczek w piłce siatkowej dziewcząt. 1 miejsce zajął zespół Lts Legionovia, który wygrał wszystkie mecze po 2-0, a w finale pokonał Atenę Warszawa 2-0. W drużynie ltsu zagrały 3 zawodniczki z Pomiechówka Anna Machnacka, Magda Łuszczewska i Karolina Turska-Arakelyan. W turnieju zagrało 10 drużyn LTS I LEGIONOVIA, LTS II LEGIONOVIA, ISKRA LEGIONOWO, NIKE OSTROŁEKA, BUG WYSZKÓW, SPARTA MIŃSK MAZOWIECKI, OLIMP TŁUSZCZ, ATENA WARSZAWA, LESZNOWOLA I PLAS WARSZAWA. Również 24 listopada w Węgrowie odbył się ogólnopolski turniej minisiatkówki, w którym startowało 25 trójek, zaś wśród nich dwa zespoły z Pomiechówka. Zespół pierwszy zajął 11 miejsce a drugi zespół 19 miejsce. Drużyna z Pomiechówka wystąpiła w składzie: Owocka Jola, Paulina Biegańska, Ola Puzon, Kamila Olszewska, Wiktoria Pietrzak, Patrycja Drank.

1 grudnia 2012 roku UKS Dębina zorganizował i przeprowadził V Turniej Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Izabelinie. W turnieju „siatkarskich trójek” udział brało 9 drużyn, które grały systemem „każdy z każdym”. W turnieju wystartowały 2 drużyny z Pomiechówka, pierwsza drużyna zajęła 4 miejsce a druga 7 miejsce. w turnieju brały udział: Kamila Olszewska, Paulina Biegańska, Ola Puzon, Jola Owocka, Patrycja Drank, Wiktoria Pietrzak, Lidia Łachman; trenerem zespołu jest Janusz Patriak.

9 miejsce UKS Dębina Nieporęt II

W dniach 7-8.12.2012 nasze zawodniczki uczestniczyły w 13 MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY, który odbył się w Złotowie. Udział w rozgrywkach wzięło 30 zespołów z Polski. Pierwsza drużyna z Pomiechówka zajęła 13 miejsce, drużyna grała w składzie PAULINA BIEGAŃSKA, WIKTORIA PIETRZAK, PATRYCJA DRANK. Wyniki rozgrywek drużyny to: ze Słupskiem 12-20, z Miastkiem 20-0, ze Szczecinem 48 8-20, ze SP 1 Złotów 20-16, ze Starogardem Gdańskim 20-12, ekipa zakwalifikowała się do grupy, która walczyła o miejsca 11-15, w grupie tej nasz zespół wygrał 20-13 Starogardem II, ze Słupskiem II 20-18 i przegrała ze SP 1 złotów II 15-20 i ze Szczecinem 48 17-20 , druga drużyna z Pomiechówka zajęła 10 miejsce w turnieju , drużyna grała w składzie JOLA OWOCKA, LIDIA ŁACHMAN, KAMILA OLSZEWSKA I OLA PUZON, Wyniki tego zespołu z Połczynem Zdrój 15-20, ze Szczecinem 48 20-11, z SP 1 Złotów III 20-18 ,z Wałczem I 16-20, ze Starogardem Gdańskim 20-6 i zakwalifikowała się do grupy, która walczyła o miejsca 6-10, w grupie tej nasz zespół uzyskał wyniki z Poznaniem 18-20, ze Słupskiem II 13-20, ze SP 1 Złotów 10-20, ze Słupskiem 15-20 trenerem zespołu była Urszula Patriak.