Rekreacja

 

 

-Park Linowy-

-TRASA „MALUCH’’ dla dzieci powyżej 3-go roku życia, trasa jest osłonięta bezpiecznymi siatkami. Na trasie wymagany jest kask.

-TRASA „ŚREDNIA” trasa powyżej 130 cm wzrostu, na wysokości ok. 3m. Trasa wymagająca przeszkolenia oraz ubioru w uprząż i kask.

-TRASA „STANDARDT” trasa powyżej 160cm wzrostu, na wysokości ok.6m. Trasa wymagająca przeszkolenia oraz ubioru w uprząż i kask.

-Ścianka wspinaczkowa-

Ścianka liczy około 10 m posiadająca 3 różne trasy. Na ściance stosowana jest asekuracja dolna.

-Plac zabaw „WIKING”-

Plac przeznaczony jest dla dzieci do 10-go roku życia. Znajdziemy tam elementy przeniesione z dużych tras parku np. zjazd tyrolski, liczne huśtawki oraz mini ścianka wspinaczkowa.

-Wypożyczalnia sprzętu „Mały Turysta”-

Oferujemy wypożyczenie rowerów dziecięcych jak i wózków biegowych. Dysponujemy również przyczepkami do rowerów.

 


W chwili obecnej punkt poboru rowerów znajduje się przy hali sportowej na ul. Szkolnej 3. W najbliższych dniach rowery będzie można wypożyczyć również przy ul. Sportowej.

Należy pamiętać, że aby skorzystać z wypożyczalni, trzeba posiadać Kartę Pomiechowską. Ci, którzy jeszcze jej nie mają, mogą pobrać tymczasową kartę w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Nasielskiej 1B.

Wypożyczalnia rowerów została oparta na autorskim systemie gminy, stąd pierwsze tygodnie jej funkcjonowania będą miały charakter pilotażowy. W związku z tym nie wyklucza się krótkich przerw technicznych.

Kwiecień 18, 2011 Post Under

 

Copyright 2010 Dubin Studio | Silnik Wordpress | Realizacja Dubin Studio