Wyniki ,,Otwartych Mistrzostw w Podnoszeniu Ciężarów Leżąc wg Wilks’a” o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek

Poznaliśmy najsilniejszych

W sobotę 8 grudnia 2012 r. po raz drugi w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 3 w Pomiechówku odbyły się
„Otwarte Mistrzostwa w Podnoszeniu Ciężarów Leżąc wg Wilks’a” o Puchar Wójta Gminy Pomiechówek.
W rywalizacji, celem której było wyłonienie najsilniejszego strongmana, wzięło udział ponad 30
zawodników i zawodniczek. Ruch sztangi wędrującej z niemałym wysiłkiem w górę i w dół obserwowała zgromadzona na trybunach publiczność – kibicując swoim faworytom.

Przedstawiamy wyniki końcowe:

 Kategoria Juniorzy:

I miejsce Krzyszczak Patryk 125kg, pkt. 103,66

II miesce Kluczek Jakub 145kg, pkt. 95,52

III miejsce 135kg, pkt. 86,13

IV miejsce 97,5kg,pkt. 78,34

V miejsce 75kg, pkt. 68,04

Kategoria do 70kg.

I miejsce Białek Rafał 157kg, pkt. 123,66

II miejsce Kosowski Marcin 155kg, pkt. 123,58

III miejsce Nagraba Cezary 132,5kg, pkt.109,57

IV miejsce Krzyszczak 125kg, pkt.103,66

V miejsce Sadowski Piotr 135kg, pkt. 101,72

VI miejsce Adamczuk Sebastian 97,5kg, pkt. 78,34

VII miejsce Cerzniewski Patryk 75kg, pkt. 68,04

Kategoria do 85 kg.

I miejsce Zieliński Tomasz 167,5kg, pkt. 122,64

II miejsce Rudnicki Robert 180kg, pkt.119,39

III miejsce Wyka Maciej 65kg, pkt.45,18

Kategoria do 110 kg

I miejsce Wojciechowski Piotr 240kg, pkt.140,97

II miejsce Serafin Tadeusz 205kg, pkt.126,11

III miejsce Piasecki Rafał 180kg, pkt.114,46

IV miejsce Gomułka Paweł 165kg. Pkt. 106,44

V miejsce Tumiel Artur 172,5kg, pkt. 103,39

VI miejsce Doruch Łukasz 160kg, pkt. 96,30

Kategoria powyżej 110 kg.

I miejsce Wysocki Rafał 252,5kg, pkt. 141,84

II miejsce Sławiński Michał 210kg, pkt. 128

III miejsce Wawryków Marcin 205kg, pkt. 117,75

Kategoria Open

I miejsce Wysocki Rafał 252,5kg, pkt. 141,84

II miejsce Wojciechowski Piotr 240 kg, pkt. 140,97

III miejsce Sławiński Michał 210kg, pkt. 128

Kategoria Weterani

I miejsce Popławski Mariusz 150kg, pkt. 98,74

II miejsce Nitecki Wojciech 140 kg, pkt. 82,62

III miejsce Wiańczyk Adam 70kg, pkt. 44,87

Kategoria Publiczność

I miejsce Gorączkowska Angelika 45kg, pkt. 42,63

I miejsce Merda Piotr 155kg, pkt. 98,95

II miejsce Radomski Daniel 155kg, pkt. 96,68

III miejsce Ner Daniel 145kg, pkt. 93,09

IV miejsce Gardynik Bartosz 130kg, pkt. 89,46

V miejsce Świętochowski Jacek 140kg, pkt. 88,92

VI miejsce Świętochowski Rafał 120kg, pkt. 81,16

VII miejsce Borczuński Łukasz 95kg, pkt 70,20

 Gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie zaś zwycięzcom.

 Podziękowania kierujemy w stronę sponsorów, którymi zostali:

 Zakład Instalacyjno-Budowlany- Janusz Kiliś,

Firma „DOMEX 2” – Żułtak Dariusz,

DANTEX” – Grabowiecki Daniel

Transportowa – Krzysztof Ziemiecki

,,TRANS-BUD” – Michał Sławiński

Sklep Wielobranżowy – Krzysztof Oliwa

TOP HOTEL – NDM

,,ROYAL” HOTEL

,,Sklep Nocny” Pomiechowek – Magda Cegiełka

Poolse Specialiteiten Lukullus

Grudzień 11, 2012 Post Under Aktualności, Rowerowo

 

Copyright 2010 Dubin Studio | Silnik Wordpress | Realizacja Dubin Studio