poniedziałek, 28 listopada 2022r.

Ścianka z kwiatów na wesele – idealna dekoracja w pięknych kolorach

photo 1625076932159 61a032e2b7adcropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxMTF8fHdlZGRpbmclMjBmbG93ZXJzfGVufDF8MHx8fDE2NjMxODQyMDIixlibrb 1.2.1q80w1080

Jednym z najbardziej kreatywnych sposobów na przekształcenie otoczenia w piękną przestrzeń jest wykorzystanie kwiatów. Coraz popularniejsze stają się pionowe ścianki z kwiatów, wykorzystywane, jako mniejsze elementy przenośne lub tymczasowe dekoracje dużych ścian.

Pięknie zaprojektowana i wykonana ścianka z róż to doskonały pomysł na wesele. Podnosi walory estetyczne sali weselnej, a także może stanowić element tła, eksponujący najważniejsze osoby, czyli parę młodą. Zdecydowanie uwydatnia i podkreśla klimat całej uroczystości.

Projekty ścian kwiatowych na wesele, jak wybrać odpowiedni?

Kwiaty ułożone pionowo są zwykle bardziej efektowne niż bukiety ułożone poziomo na dużej powierzchni sali. Ułożone pionowo kwiaty i inna roślinność są umieszczone na różnych wysokościach i mogą układać się w różnorodne kształty. Szczególnie na uroczystości ślubnej pięknie prezentuje się duże serce złożone z róż.  

Ten rodzaj aranżacji wygląda artystycznie i elegancko, musi jednak być to konstrukcja stabilna i dobrze wykonana. Dlatego warto zamówić ściankę z róż na wesele u profesjonalnego producenta takich wyrobów. Wówczas projekt będzie oszałamiający wyglądem, a wykonanie i montaż pozwolą na uzyskanie przez tę konstrukcję większej wytrzymałości.

Układ kwiatów na wesele – poziomo, czy pionowo?

Klasyczna aranżacja kwiatowa na wesele składa się ze świeżych kwiatów ułożonych w sposób, który tworzy tradycyjny wzór w kształcie serca. Jednakże możliwe jest wybranie przez parę młodą również innych wzorów i kształtów. Główną decyzją jest to, czy bukiety zostaną rozmieszczone w istotnych punktach Sali, czy też jedna ze ścian będzie oparciem dla dużego, pionowego ogrodu.

Połączenie obu formatów jest możliwe, byle zachować balans aranżacyjny. Ścianka weselna z żywych kwiatów to konstrukcja, która wypełniona jest roślinnością osadzoną w odpowiednich donicach lub foremkach. Aby przez wiele godzin wyglądała świeżo i pięknie, roślinność musi być dobrze zabezpieczona i nawodniona. Można też wybrać bardziej bezpieczne rozwiązanie i zamówić weselną ściankę ze sztucznymi kwiatami.

Pionowa ścianka z róż na wesele – dlaczego warto?

Chociaż nie ma nic niewłaściwego w ułożeniu świeżych kwiatów ciętych w bukietach rozmieszczonych na sali, to przyznać trzeba, że układy pionowe są ogólnie bardziej estetyczne i doskonale sprawdzają się przy okazji wesela. Aranżacje takie wyglądają bardziej naturalnie, są idealne na okazję ślubu, na której estetyka ma największe znaczenie. Weselna ścianka z róż doskonale sprawdza się również jako tło do wykonywania zdjęć weselnych.

https://sklep.green-designers.pl/kategoria/kolekcja-rozana

Może spodobać Ci się również:

System kafeteryjny - co to jest? System kafeteryjny dla pracowników

System kafeteryjny – co to jest? System kafeteryjny dla pracowników

29 maja 2020

Przedsiębiorcy powinni zdawać sobie sprawę z tego, że współcześnie możemy mówić o rynku pracowników. Dlatego walka o niego praktycznie w każdej branży jest silnie zauważalna. Tym samym, poza wynagrodzeniem w…

Czytaj więcej